6 хитрощів для ванної кімнати від дизайнера

Дзеркало
0

Що повинно бути в інтер’єрі сучасного санвузла? Тільки те, що робить це приміщення комфортним і зручним саме для вас. І мова навіть не про стиль ванної кімнати, а про функціональне наповнення або використовуваних матеріалах. І про це найкраще може розповісти дизайнер інтер’єрів. Тому ми зв’язалися з Олександром Крівова, щоб він дав кілька цінних ідей і порад.

1. Дерево в інтер’єрі

Найпопулярніше підлогове покриття для ванної кімнати — плитка. Але ніщо не замінить натуральне дерево по тактильному ефекту, екологічності, комфорту і краси. На таке покриття буде приємно наступати, при належній обробці йому не страшна вода. До того ж відпаде необхідність встановлювати систему «тепла підлога», оскільки дерево — нехолодну матеріал.

2. Зона для прання

Якщо обмежений простір квартири не дозволяє зробити окрему пральню і при цьому не хочеться, щоб машинка муляла вам очі, можна встановити вбудовану модель. А в сусідньому шафці заховати висувну кошик для білизни.

3. Мийка для собаки

Часом ми готові робити все для наших улюблених вихованців. Тому якщо у вашому будинку є собака, то «лапомойка» — необхідна річ! Можна забути про часи, коли після прогулянки по засніжених тротуарах доводилося затягувати пса в ванну, щоб промити йому лапи і живіт.

4. Душовий трап

Замість установки душового піддону краще зробити душовою трап, вмонтований в підлогу, або дренажний канал. Редакція Roomble рекомендує використовувати продукцію бренду TECE. Дренажні канали вбудовуються в підлогу ванної кімнати так, що у вийшла душової кабіни або куточка нема перешкод у вигляді бортика або сходинки. Таким чином, поверхня підлоги відразу ділиться на сухі і мокрі зони, що дозволяє максимально ефективно використовувати площу ванної кімнати.

5. Дзеркало

Невеликий санвузол можна візуально збільшити за допомогою великого дзеркала. Це найпростіше і разом з тим найбільш ефективне рішення для розширення простору. Дзеркало на всю ширину стіни розсуває кордони, і те, що було трьома квадратними метрами, здатне перетворитися в довгий і світлий коридор!

6. Внутрістінні інсталяції

У сучасній ванній кімнаті не повинно бути ніяких зайвих деталей. Дизайнер Олександр Кривов продемонстрував нам вельми цікаве рішення. У перегородку, що відділяє зону душа, були заховані одночасно і каналізаційна труба, і бачок для унітазу прихованого монтажу, а зовні вбудована ніша з поличками для душових приладдя.

Blog Attachments

Leave us a comment