Більше, ніж просто сантехніка: приголомшливі змішувачі, надруковані на 3D-принтері

Більше, ніж просто сантехніка
0

Американська компанія-виробник сантехніки випустила лінію приголомшливих змішувачів, створених на 3D-принтері. Виконані з фігурними плетінням і геометричними візерунками, вони більше нагадують витвори мистецтва, ніж звичайні предмети сантехніки.

Компанія-виробник сантехніки American Standard представила ексклюзивні змішувачі, надруковані на 3D-принтері. Дивлячись на них, важко повірити, що з таких кранів може литися вода.

Змішувачі зроблені таким чином, що вода рухається не по одній трубі, а по декількох дискретним каналам. Такого ефекту виробники змогли домогтися, використовуючи метод селективного лазерного спікання. Селективне лазерне спікання – це вид 3D-друку, при якому використовуються потужні лазерні промені, що нагрівають і розплавляють металевий порошок до тих пір, поки не утворюється шар потрібної форми. Цей процес повторюється кілька разів, поки змішувач не придбає потрібну товщину. На виготовлення одного крана машина витрачає 24 години.

Змішувачі надійдуть у продаж через мережу ексклюзивних магазинів тільки в наступному році. Проте вже відомо, що бажаючим придбати подібні речі доведеться викласти від 12 000 до 20 000 доларів за штуку.

Ще однією новинкою в світі сантехніки став, винайдений студентом Simin Qiu, змішувач, перетворює струменя води в прекрасні візерунки. Крім ефектної подачі води, кран також скорочує її споживання на 15 %.

Blog Attachments

Leave us a comment