Що потрібно знати про ремонт маленького санвузла: 7 порад від профі

Що потрібно знати про ремонт маленького санвузла 7 порад від профі
0

У складних завданнях дрібниць не буває! Адже хочеться, щоб маленький санвузол став зручним для кожного в родині, в ньому вмістилася вся необхідна сантехніка, і навіть залишилося б місце для зберігання. Марина Саркісян, дизайнер інтер’єрів і фахівець з маленьким санвузлів, дала нам кілька порад і розповіла, що має бути в компактній ванною.

1. Трап в душі

Тобто не піддон, який захаращує приміщення і робить його візуально менше, а вбудований в підлогу слив. Мало того, що це виглядає легко і естетично, так ще й дуже модно зараз.

2. Широкоформатний плитка

Виходить більше глибини, коли плитка виглядає суцільним полотном. І менше швів, які відволікають увагу на себе, без них кімната здається просторіше.

3. Компактна сантехніка

Добре, коли вона займає небагато місця, при цьому не втрачаючи функціональності. І зовсім ідеально, якщо при цьому залишається корисний об’єм, як, наприклад, у сантехніки з нової колекції DuraSquare від Duravit. Раковина і ванна DuraSquare виготовлені з інноваційних екологічних матеріалів DuraCeram® і DuraSolid, мають прямокутну форму, а головне — дуже тонкі стінки, всього 5 міліметрів.

Так що до цієї колекції особливо варто придивитися власникам невеликій площі, які при цьому все-таки хочуть мати повноцінну ванну кімнату.

4. Темні кольори в обробці

Не тільки чорний, але коричневий, сірий, глибокий синій. Здавалося б, вони роблять приміщення візуально менше. Але насправді нам підсвідомо здається, що десь там, в темряві, заховано «щось ще». З темними кольорами здається, що в невеликій кімнаті насправді помістилося безліч предметів.

5. Правильні дзеркала

Я люблю втопити велике дзеркало в плитку. Здається, що стіни вийшли дзеркальними, і виникає ілюзія, що кімната в два рази більше. А якщо раковина буде вузькою, але витягнутої уздовж дзеркала, то ця ілюзія посилиться.

6. Продумане освітлення

Перш за все мова, звичайно, йде про вбудованих світильниках, які не займають багато місця, або, наприклад, про дзеркала з підсвічуванням. А я ще люблю використовувати підвіси. Вони стають головною прикрасою, якщо через невелику площу ванна виглядає зовсім вже нудно і аскетично.

7. Зберігання знизу

Якщо верхня частина кімнати буде вільна від полиць і шаф, то вона буде здаватися більше. Особливо зверніть увагу на простір під раковиною! А якщо інакше ніяк, то краще рішення — полотенцесушитель з полицею.

Blog Attachments

Leave us a comment